VAATA JA KUULA: Arhanna Sandra Arbma "Tuulte värvid"

Video: ERRFoto: Liis Sinitamm / ERR

"Tähtede lava" finaalsaate pesamuna, 7-aastane Põlvamaa tüdruk Arhanna Sandra Arbma esitas laulu "Tuulte värvid" (Alan Menken/ Sirje Toompere).

Arhanna on rõõmsaloomuline tüdruk, kes armastab väga oma kodu ja vanemaid, kuid iga päev ootab ta särasilmselt kohtumist ka oma sõprade ja toredate muusikakooli ja lasteaia õpetajatega.

Üksinda või sõbrannadega mängides armastab Arhanna riietuda printsesside kostüümikleitidesse. Disney muinasjuttfilmide tegelaskujude esitatud laulud (näiteks filmidest "Kaunitar ja koletis" ning "Rapuntsel") on vaid mõned tema mitmetest lemmikutest, mida ta mängides või kiikudes, autoga sõites või isegi poes olles laulda armastab.

Samuti kulub iga päev omajagu aega printsesside ja loomade joonistamiseks.

Tänu lasteaia muusikaõpetajale sai Arhanna mikrofoniga laulda juba 3- aastaselt, sest osales toredatel Põlvamaa lasteaedade laulupäevadel.

Edasi avanes tal võimalus laulda solisti ka koos naiskooriga, kus laulab tema vanaema.

Muusikakooli läks Arhanna laulmist õppima juba 5- aastaselt. Talle meeldivad väga ka viiuli ja klaveri seest tulevad helid, mida ta tasapisi eelkoolis õppides katsetab.

Arhanna õpetaja on Margot Suur.

Toimetaja: Kadi Priske

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: