Galerii. Põhja-Tallinnas läksid lahti Kalamaja päevad ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Sel nädalavahetusel toimuvad Põhja-Tallinnas taaskord Kalamaja päevad, mille põhitegevused on 11. korda toimuval asumifestivalil esimest korda suunatud Salme kultuurikeskuse ümbrusesse.

"Ühe tuntuima asumifestivalina soovivad Kalamaja päevad olla eeskujuks teistele kogukonnaüritustele. Võime rõõmuga kinnitada, et meie eesmärk ei ole laieneda. Lähtume igal aastal printsiibist, et saaksime suurendada oma elanike ühtekuuluvustunnet, aidata esile tõusta kohalikel ettevõtjatel ja nende toodetel ning pakkuda külastajatele sisutihedat ja mitmekesist programmi," ütles Kalamaja päevade projektijuht Marielle Mikson.

Sel aastal toimub Kalamaja päevade põhiprogramm otse asumi südames, Salme Kultuurikeskuse ümbruskonnas. Inimesi ootavad suur tänavalaat, töötoad, lasteala, spordihoov, lavalised programmid ja tänavaartistid. Traditsioonide kohaselt toimub 18. mai õhtul kell 19.00 pika laua pidu. Pühapäeval avavad üle terve Kalamaja uksed aga ligikaudu sadakond hoovikohvikut.

Pealaval astuvad üles Kristina & Elisa Polov, Desiree tantsustuudio, KIKS, Nagy Bögö, EKA kammerkoor, Folkgrupp Savijalakesed, KOIT tantsukool, Vene rahvalaulukoor "Rodnõje napevõ, Kalamaja Segakoor ja teised. Kalamaja päevade detailne programm on leitav kodulehelt

Kalamajas on osaliselt suletud Salme ja Kalevi tänav ning kogu kultuurikeskuse parkla. Korraldajad paluvad järgida ajutisi liiklusmärke ning arvestada teiste liiklejatega.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: