Sepo Seeman: elu ja mootorratas on üks ja sama

Näitleja Sepo Seeman läheb aprillis üle-eestilisele tuurile uue lavastusega "Mees ja mootorrattaõpik", mida ta tutvustas "Ringvaates" koos oma lavapartneri - mootorrattaga.

Sepo Seeman kinnitas "Ringvaates", et on lapsest saati sõitnud isa mootorratta külgkorvis. "Pärast seda tuli mul enam kui 30 aastane peiteaeg, enne kui uuesti ratta selga istusin," ütles ta ja mainis, et suudaks siiski praegu ka ilma mootorrattata elada. "Võib-olla see sõltuvus süveneb, sest võimalused on loodud."

Lavastuse "Mees ja mootorrattaõpik" üheks lähtepunktiks on Arseni Palu ligi 70 aastat tagasi kirjutatud raamat "Mootorratta juhi õpik". "Tema käsiraamatuid ja nende erinevaid trükke on aegade jooksul välja antud kaheksa või üheksa korda ja need ei ole tuimad füüsika ja mehaanika käsiraamatud," selgitas ta ning tõi välja, et kui tal on küsimusi elu ja mootorratta kohta, siis ta avab selle raamatu. "Sealt saan ma aru, et elu ja mootorratas on üks ja sama."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: