Revals kitarristi lahkumisest: põhiväärtuslikud seisukohad hakkasid erinema

Foto: Anne Liis Puhk

Ansambel Revals otsib värsket verd pärast mõnede bändiliikmete lahkumist. Eelkõige on Revalsi pilgud suunatud uue solisti otsingutele, kuid hiljuti liitus bändiga ka uus kitarrist.

"Käisime stuudios salvestamas üht uut lugu ja tundus, et ikkagi oleks vaja ülespoole istuma üht naishäält. See oleks väga hea ja mõnus," selgitasid bändiliikmed "Vikerhommikus", miks naislauljat otsitakse.

Praeguseks on huvi tundnud juba mitu kandidaati, kuid Revalsi liikmed pole veel jõudnud nendega tutvuda. "Me enne naljatasime, et kui sada koos on, siis hakkame vaatama," põhjendasid nad. Uuelt lauljalt oodatakse eelkõige head lauluhäält, aga plussiks tuleb seegi, kui ta mängib põnevat instrumenti.

Lisaks lauljale leiti bändi ka uus kitarrist Rauno Laikjõe, kes tuli soolokitarrist Martin Saaremägi asemele. Saaremägi lahkus bändist isiklikel põhjustel, kuigi paljudele fännidele võis jääda mulje, et lahkumise taga on tüli teiste liikmetega. "Pigem põhiväärtuslikud seisukohad hakkasid erinema pisut, aga see ei ole seotud ei muusika ega selle sama jagunemisega. Põhjused olid mujal," selgitas Danel Pandre. Bändimeeste sõnul on bändis praegu kõik hästi.

Hiljuti andis bänd välja laulu "Tänavamuusik" ning Pandre sõnul ei tekkinud teistel bändiliikmetel kordagi käegalöömise tunnet. "Ma arvan, et iga asi laheneb," lausus ta.

Pühapäeval astus Revals üles kontserdil Kõigi Eesti Laul ning bändimeeste sõnul esinesid nemad ilma poliitilise sõnumita. Muret Eestis toimuva pärast tunnevad nad aga küll. "Sõbrad on sellepärast tülis, mis toimub. Seda ei peaks olema, võiks ikkagi hästi läbi saada, igaühel on oma seisukohad ja mõtted," rääkis solist Jaanus Saago, et poliitika ei peaks inimesi lõhestama.

Revals on kantri-bluesi-rocki-folgi segust muusika viljelev bänd, mis oli tänavustel Eesti Muusikaauhindadel kolme kategooria nominent.

Lauljakandidaadid saavad endast märku anda Revals Facebooki lehel.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: