Räppar Majorlilkween kirjutas Siim Nestori kriitikale vastuseks laulu

Majorlilkween
Majorlilkween Autor/allikas: Edgar Berg

Räppar Majorlilkween pühendas loo muusikakriitik Siim Nestorile. Loo "siim Gucci.nestor" lüürika sündis üleöö ja inspiratsiooniks oli Raadio 2 muusikakriitikute saade "Muusikanõukogu", kus käsitleti Majorlilkweeni debüütsinglit "Bound".

"Eriti kõnetasid mind just Siim Nestori kommentaarid, sest saates ta justkui unustas oma varem öeldud toetavad sõnad. Samuti andis loo valmimisele tõuke ootamatu tähelepanu, mille osaliseks mu Gucci tossud Eestis saanud on. Edasi arenes kõik väga orgaaniliselt ja seda võiks isegi nimeta ägedaks üllatuseks iseendale, et need riimid mulle järsku pähe tulid," jutustas rapi autor Majorlilkween.

Lisaks sõnadele valmis väga kiiresti ka lugu tervikuna. Loo produtsent Avoid Dave kiitis koostööd. "See on kõige kiiremini tehtud träkk. See tüdruk lausa tulistab sõnu. Mängisin talle beati kolm korda ja juba freestyle'is Alexandra sinna peale. Hiljem parandasime vaid paari kohta ja lugu oligi reede õhtuks valmis. Kaks tundi hiljem esitas ta seda laval," rääkis Avoid Dave.

Majorlilkween lisas, et tegelikult on kriitika on alati kasulik, sest seda on võimalik rakendada uutesse ideedesse ja enda kasuks pöörata. "Lõppkokkuvõttes soovin Eesti inimestele öelda, et kõik on gucci. Slangis tähendab see, et kõik on hea, elu on positiivne ja chill," ütles Majorlilkween.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: