Video: "Tähtede lava" poolfinalist Arhanna Sandra Arbma

Žürii otsusel teine kindel poolfinalist 3-7-aastaste pisikeste laulutähtede seast on Arhanna Sandra Arbma.

Arhanna Sandra Arbma laulis oma lemmiklauluna "Popurrii printsessilauludest", tema õpetaja on Margot Suur.

Arhanna on rõõmsaloomuline Räpina tüdruk, kes armastab väga oma kodu ja vanemaid, kuid iga päev ootab ta särasilmselt kohtumist ka oma sõprade ja toredate muusikakooli ja lasteaia õpetajatega.

Üksinda või sõbrannadega mängides armastab Arhanna riietuda printsesside kostüümikleitidesse. Disney muinasjutufilmide tegelaskujude esitatud laulud (näiteks filmidest "Kaunitar ja koletis" ning "Rapuntsel") on vaid mõned tema mitmetest lemmikutest, mida ta mängides või kiikudes, autoga sõites või isegi poes olles laulda armastab.

Samuti kulub iga päev omajagu aega printsesside ja loomade joonistamiseks. Tänu lasteaia muusikaõpetajale sai Arhanna mikrofoniga laulda juba 3- aastaselt, sest osales toredatel Põlvamaa lasteaedade laulupäevadel. Edasi avanes tal võimalus laulda solisti ka koos naiskooriga, kus laulab tema vanaema.

Muusikakooli läks Arhanna laulmist õppima juba 5- aastaselt. Talle meeldivad väga ka viiuli ja klaveri seest tulevad helid, mida ta tasapisi eelkoolis õppides katsetab.

"Tähtede lava! reedeti kell 20:00 ETV-s

Toimetaja: Kadi Priske

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: