Öed valisid Eurovisiooni tugevaimaks Tšehhi ja nõrgimaks Austraalia

Öed Kristel Aaslaid ja Tuuli Rand kuulasid üle tänavused eurolaulud ning reastasid oma esiviisiku.

Esikoha osas jõudsid Öed kohe ühele meelele. "Meile see lugu väga meeldis," kommenteeris Rand, et laul paneb kohe liikuma. Aaslaid lisas, et sel aastal on tase väga ühtlane, sest lood on ühtesugused. Ranna sõnul on laulud samas tugeva produktsiooniga.

1. Tšehhi, Lake Malawi – "Friend of a Friend"
2. Holland, Duncan Laurence – "Arcade"
3. Kreeka, Katerine Duska – "Better Love"
4. Rootsi, John Lundvik – "Too Late For Love"
5. Saksamaa, S!sters – "Sister"

Kõige halvemate lugudena tõid Öed välja San Marino ja Serhati loo "Say Na Na Na" ning Austraalia esindaja Kate Miller-Heidke laulu "Zero Gravity".

Eesti esindaja Victor Crone astub esimeses poolfinaalis lavale 14. võistlejana. Esimeses, 14. mail toimuvas poolfinaalis on 17 võistlejat, kokku osaleb tänavusel võistlusel 41 riiki.

2019. aasta Eurovisoon toimub Tel Avivis Iisraelis 14., 16. ja 18. mail.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: