Maarja-Liis Ilus meenutab väiksena rongis laulmist

Reedel 12. aprillil "Tähtede lava" saates hakkavad oma lemmiklaule esitama kõige väiksemad ehk 3-7aastased laululapsed. Žüriitoolis istub sel korral samuti juba lapsena laulmisega kuulsust kogunud Maarja-Liis Ilus, kes meenutab ka oma lapsepõlve lemmiklaule

"Ema on rääkinud, et kui ma olin päris pisike ja ei osanud veel korralikult rääkida, siis ma olin "Besame Muchot" sellises üsna pudises keeles laulnud Ma ei tea, kas see mu lemmik oli, aga see oli see lugu, mida ma ikka ja jälle rongis täiesti võõrastele inimestele esitasin. Mingisugust häbitunnet mul ei olnud!" räägib Maarja-Liis.

Lisaks Maarja-Liisile istuvad žürii toolidel ning räägivad enda lauljatee algusest legendaarne saatejuht ja laulja Reet Linna ning Eesti värskeim superstaar Uudo Sepp.

Saate alguses kuuleb Maarja-Liisi esituses tema "esimest suurt hitti", milleks on esmakordselt 1985. aastal salvestatud "Õnneseen".

Tänasest saatest valib žürii välja kaks edasipääsejat, saate lõpus avatakse aga telefoniliinind ning kolmanda väikese poolfinalisti hääletavad televaatajad. Telefoniliinid on avatud neljapäeval kella 16ni.

"Tähtede lava" reedeti kell 20.00 ETVs.

Toimetaja: Kadi Priske

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: