Liisi Koikson ja Joel Remmel toovad lavale oma lemmiklood

Liisi Koikson
Liisi Koikson Autor/allikas: Rene Jakobson

Neljapäeval esinevad džässiklubi TAFF Club Valges saalis Liisi Koikson ja pianist Joel Remmel.

Duo toob Tallinna Filharmoonia Mustpeade Majas lavale tähendusrikka heliloomingu nii enda sulest kui ka tuntud Eesti ansamblite repertuaarist. "Oleme koos Liisiga nii mõnegi unarusse jäänud loo tolmukihi alt puhtaks pühkinud. Duona esinemine tundub olevat täpselt selline formaat, kus kõlama jääb vaid kõige olulisem - loo sõnum ja seda toetav küllaltki minimaalne saade," sõnas pianist Joel Remmel.

Lisaks Koiksoni ja Remmeli enda loodule tõlgendatakse kontserdil ka kõnekaid lugusid sellistelt Eesti ansamblitelt nagu Genialistid, Smilers, Apelsin jt.

Koos astutakse lavale 11. aprillil kell 20.

Liisi Koikson on Eesti muusikamaastikul tegutsenud üle 20 aasta ja seda väga erinevates žanrites. Sooloprojektide kõrvalt osaleb laulja folgi mõjutustega projektis Elletused, Ardo Ran Varresega koos valminud projektis Vaikne Esmaspäev ning Jaak Sooääre ja Kadri Voorandi poolt ellu kutsutud kavas Kummardus Veljo Tormisele.

Pianist Joel Remmel on Eesti muusikaelus aktiivselt osalenud kümmekond aastat. Selle aja jooksul on koostööd tehtud arvukate artistidega nii Eestist kui välismaalt. Kõige järjepidevam on olnud tegevus ansambliga Joel Remmel Trio, kellega on välja antud kolm albumit. Joel astub üles ka õpetaja rollis Georg Otsa nimelises Tallinna muusikakoolis ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias.

TAFF Club on Tallinna Filharmoonia 2012. aastal poolt algatatud džässiklubi

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: