Elukaaslased teevad Tallinnas realistlikke ja värvikirevaid tätoveeringuid

"Ringvaate" reporter Christel Karits käis külas tätoveerijatest elukaaslastel Torsten ja Kätlin Malmil, kelle tattoo-stuudios Rotermannis käib kliente kõikjalt üle maailma. Klassikaliste mustvalgete tätoveeringute asemel on nad spetsialiseerunud just värvikirevatele ja realistlikele tätoveeringutele.

Tätoveerija Torsten Malm kinnitas "Ringvaates", et ütleb ära umbes 90% klientidest. "Ma ei taha teha midagi, mis minus head tunnet ei tekita," ütles ta ja mainis, et ta võtab töö vastu vaid siis, kui nii tema kui klient end hästi tunnevad.

Samuti tõdes tema elukaaslane, samuti tätoveerija Kätlin Malm, et kui inimene soovib portreed oma vanavanaemast, aga foto, mille järgi tööd teha, on väga halva kvaliteediga, siis seda pole võimalik teha. "See näeb välja täpselt nii, nagu ma maaliksin pintsliga, kuigi nõel läheb siiski üpris sügavale," selgitas ta ja kinnitas, et üks keerulisemaid kohti, kuhu tätoveeringut teha, on kaelale. "Ma teen ikkagi 8 tundi tööd ühe kliendiga, siis ma pean küürus seda tegema, seega asend on kõige keerulisem."

Rakvere tüdruk Kätlin ja soomerootslane Torsten kohtusid Helsingis, kus Kätlin oli elanud ja õppinud juba mitu aastat. Nende ühine kirg - tätoveerimine - on neid viinud neid kiiresti kaugele ning neid tuntakse kogu maailmas. Kui Kätlin oli kunstiga varem tegelenud, siis Torsten tegi ülikoolis doktorikraadi hoopis matemaatikas, kuid see muutus tema jaoks igavaks. "Ma olen nüüd palju õnnelikum ja ei muudaks midagi," rõhutas ta.

Torsten ja Kätlin kolisid oma stuudio Soomest Tallinna paari aasta eest ja täna sõidab nende juurde kliente nii Brasiiliast, Kanadast kui ka Hiinast. Nad on ka ise tihti lennus, kuna käivad enamikel suurematel tattoo-festivalidel.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: