Liis Lemsalu poliitika teemal sõna ei võta: ei taha sooja õhku välja lasta

Äsja uue singli avaldanud Liis Lemsalu avaldas, et kuigi tal on poliitiliselt selged vaated, püüab ta neid pigem salajas hoida. Küll aga ei välista ta, et võtab ühel hetkel Taylor Swifti kombel poliitilistel teemadel sõna.

"Mul on kindlasti väga suured arusaamad, kuidas mina asju näen, aga kuna praegusel hetkel on niivõrd palju ütlejaid ja rääkijaid ja hästi palju minu meelest paisatakse erinevaid sõnu ja lauseid õhku, aga inimesed justkui ei taha arvestada sellega, et see jääb igaveseks sinna ja kõik need sõnad on mõjuga. Seega ma üritan olla väga diplomaatiline selles suhtes ja mitte niisama rääkida, et sooja õhku välja lasta," selgitas Lemsalu "Vikerhommikus".

Lemsalu ütles, et poliitika on siiski teema, mida ta sõprade ja tuttavate seas üha tihedamini arutab. "Kui varem on poliitika puhul olnud, et natuke räägime, natuke mitte, siis praegusel juhul on see võtnud võimust. Paratamatult jälle tuleb keelele, jälle me arutleme ja räägime," tõdes ta.

Lemsalu ütles, et kui inimesed soovivad muutust, peab selleks midagi ise ära tegema. Kuigi Lemsalu ise püüab olla poliitiliselt korrektne, tõi ta näiteks USA popstaari Taylor Swifti, kes ei rääkinud kunagi oma poliitilistest vaadetest, kuid Donald Trumpi võimuletuleku järel hakkas ta tugevalt oma eelistusi jagama. "See väga muutis järgnevaid tulemusi. Noored tõesti kuulasid teda," ütles Lemsalu.

Lemsalu lisas, et ehk temagi võtab mingil hetkel poliitika osas sõna. "Ma pigem vaatan, mis siin toimuma hakkab ja mõistan, et on erinevaid mõtteid," rääkis ta.

Liis Lemsalu esitles eelmisel nädalal ka oma uut laululaagris valminud laulu "Tähed me jalge all", mis on kirjutatud koos Raul Ojamaa ja Clifford Goiloga. Video filmiti USA-s. Liis Lemsalu rääkis laulust lähemalt Raadio 2 hommikuprogrammis:

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: