Eesti tippkokad: ei stressi ega kokaiini

Saates "Hommik Anuga" on sel pühapäeval külas tippkokad Angelica Udeküll ja Roman Zaštšerinski, kes rääkisid oma tööst algava toidufilmide festivali eel.

Alul vaadati katkendeid festivalil linastuvatest filmidest ning Roman Zaštšerinski tõdes, et tema ei ole kahjuks selline rokenroll nagu filmis.

"Ei megapidu ega kokaiini," märkis Zaštšerinski. "Aga see sõltub riigist. Mul on välismaal tuttavaid šeffe, kelle ellu kuuluvad narkootikumid ja peod. Selle taga on stress. See on tõesti nagu rockstaari elu, kus sa põletad end."

Kokad rääkisid siiski ka oma äärepealsematest kogemustest. "Kui ma olin Tallinn-Stockholm liinil Estonia peal tööl, siis seal kõige tähtsamad kokad olid ikkagi Rootsis, ja kui kõik ei olnud nii, nagu peab, siis see taldrik lendas ikkagi prügikasti," rääkis Angelica Udeküll.

Udeküll täheldas, et põhjus, miks meeskokkadest rohkem räägitakse, on see, et mehed on üldjuhul edevamad. "Sellepärast neist räägitakse rohkem, nad ise tahavad rohkem pildil olla ja nad jõuavadki avalikkuse ette pisut enam."

Angelica Udeküll ja Roman Zaštšerinski näitasid stuudios ka ette, kuidas parimaid pannkooke küpsetada.

Eesti esimene toidufilmide festival leiab aset 11.-14. aprillini kinos Sõprus. 

Vaadake katkendeid filmidest ja tervet intervjuud kokkadega videost.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: