"Vikerhommikule" andis intervjuu tavapärane saatejuht Taavi Libe

Kerttu Kaldoja pani "Vikerhommikus" intervjueeritava rolli Taavi Libe, keda oleme harjunud muidu saatejuhi ametis kuulma.

"Kuna ma olen olnud ka korrespondent oma elu jooksul, vähemalt kohalikul tasemel korrespondent ja spordiajakirjanik ehk reportaaže erinevatest nurkadest on tulnud raadioeetrisse nii palju anda, et pigem on nostalgia kui ebameeldiv või harjumatu tunne," kommenteeris Libe olukorda, kus sattus hoopis intervjueeritavaks.

Libe andis intervjuud Lausanne'i keskvaksalis. "Lausanne'i ehk Šveitsi ma olen sattunud ikka raadio pärast, ikka sellepärast, et kuulajatele midagi paremat ja huvitavat pakkuda," selgitas Libe.

Nimelt toimus Šveitsis rahvusvaheline raadiokonverents. "Tähtsad raadioinimesed on olnud koos, jaganud oma tarkusi ja eks ma olen üritanud paari asja kõrva taha panna, et jälle paremas vormis olla," ütles Libe, miks teda sel nädalal "Vikerhommikut" juhtimas ei kuule.

Libe ütles, et kõige olulisema sõnumina võtab ta konverentsilt kaasa selle, et raadio ei ole kadunud meedium. "Loomulikult avalikõiguslikud raadiojaamad elavad hästi ja riikide rahakottide toel, aga ka kommertsraadiod elavad tohutult hästi. Tunduvalt paremini kui paljud ajalehed, suured veebiportaalid. Tundub, et raadiol on tulevikku küll ja see teeb ainult rõõmu," ütles Libe.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: