Helena Maria Reisner: Eesti poliitika meenutab mulle pudisevat leiba

Eesti filmi- ja teleauhindadel pälvis parima mängufilmi preemia Moonika Siimetsa debüütmängufilm "Seltsimees laps". Auhinda vastu võttes kinnitas filmi peaosatäitja Helena Maria Reisner, et talle meenutab Eesti poliitika praegu pudisevat leiba.

Helena Maria Reisner kinnitas, et kuna paljud on rääkinud poliitikast, mõtles ka tema sellest osa võtta. "Vahepeal, kui ma kuulen raadiost ja näen telekast, mida need poliitikud räägivad, siis mulle meenutab see pudisevat leiba," sõnas ta ja kinnitas, ta jääb selle peale sõnatuks.

Filmi produtsent Riina Sildos tõi välja, et lugude jutustamise juures on kõige olulisem see, et seda tehakse südamest. "Meil on Eestis nii palju annet ja see on tore, kui me saame seda välja viia," ütles ta ja küsis, et ehk oleks aeg muuta paradigmat "Näe vaeva ja tee tööd, siis tuleb ka armastus". "Ütleks lõpuks "Tee tööd armastusega, siis ei ole vaeva."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: