Karl-Erik Taukar: olen saanud normaalseks inimeseks, jõuan "AK" ajaks koju

Reet Weidebaum tegi "Aktuaalses kaameras" intervjuu parima meessaatejuhi auhinna võitnud Karl-Erik Taukariga, kes kinnitas, et on viimasel ajal saanud normaalsemaks inimeseks, mille üheks kinnituseks on see, et ta jõuab "Aktuaalse kaamera" ajaks koju.

Karl-Erik Taukar tõdes "Aktuaalses kaameras", et ta on viimasel ajal muutunud märksa normaalsemaks inimeseks. "Üks verstapost, kuidas saada normaalseks inimeseks, on jõuda koju "Aktuaalse kaamera" ajaks ja rahulikult diivani peal istudes vaadata see otsast lõpuni läbi," ütles ta ja kinnitas, et see on tema jaoks olnud suur saavutus. "Ma ei säbele enam nii palju ringi ja elu on rahulikum, ma olen selle üle uhke."

"Saatejuhis võiks olla püüd, et ta tahab mind haarata," sõnas Taukar ja tõi välja, et inimesel, kes istub kodus televiisori ees diivanil, on tuhat kanalit näpuvajutuse kaugusel. "Kui saatejuht teda ei taha, siis ta vajutab järgmise kanali," tõdes ta, rõhutades, et saatejuht peab nägema vaeva, et haarata vaatajat kaasa.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: