Reet Linna: ma olen saanud töötada kõige paremas televisioonis

Parima naissaatejuhi auhinna võitis Eesti filmi- ja teleauhindade galal Reet Linna, kes on Eesti Televisioonis töötanud juba 50 aastat. Tänukõnes rõhutas ta, et ta on saanud töötada kõige paremas televisioonis.

Reet Linna kinnitas tänukõnes, et arvas algul, et tegemist on aprillinaljaga, aga ilmselt mitte. "Siin ma siis seisan, mööbliese teie kodudes, nagu Vahur Kersna mind väga värvikalt kirjeldas," sõnas ta ja rõhutas, et aastatega ei ole ta enam mitte ainult antiik, vaid kipub juba vanavara kanti minema. "Ma olen õnnelik, et olen saanud teha seda tööd, mida väga armastan väga toredate inimestega ja kõige paremas televisioonis."

"Tegelikult tahaksin tänada ka oma kolme last, kes on üles kasvanud televisioonis ja kes on minu kõrval kõik need aastad olnud, mind toetanud ja hoidnud," ütles ta ja rõhutas, et nii kõrgele ja kaugele jõudmiseks tuleb teha "Prillitoosi" saadet. "Nii et Marko, Anu ja Grete, pange end järjekorda ja vaadake, kes esimesena kohale saab."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: