"Kaks takti ette" tõi 20 aastat tagasi muusikamaastikule Vilgatsi, Pihlapi ja Maikeni

Kadri Koppel ehk Maiken, Kaire Vilgats ja Lauri Pihlap osalesid täpselt 20 aastat tagasi saates "Kaks takti ette". Muusikud jagasid oma kogemusi "Ringvaates".

Muusikud ütlesid, et polnud midagi imestada, et praegu kuulsad muusikud ühel ajal saatesse sattusid, sest mitmed käisid toona Otsa muusikakoolis. "Mina ei tundnud algusest kedagi, aga sain kohe kümme sõpra endale. Mul läks eriti hästi," täpsustas Pihlap.

Suhted pole toonaste osalejate vahel siiani lahtunud. "Käime sünnipäevadel, suhtleme ja kõik suured üritused oleme ikka koos. Tööd teeme koos," avaldas Maiken, et nii Vilgats kui ka Pihlap on siiani ühed tema parimad sõbrad.

"Kaks takti ette" oli Eesti Televisiooni saade ja noorte lauljate võistlus, mille eesmärk oli tutvustada avalikkusele uusi lauljaid vanuses 16–28 aastat. Viimase "Kaks takti ette" võitja 2007. aastal oli Margus Vaher, aga aastate jooksul on saate võitnud näiteks Ewert Sundja, Laura Põldvere, Tanel Padar, Gerli Padar, Airi Allvee ja Hedvig Hanson. Esimese saate võitja 1972. aastal oli Jaak Jürisson.

Nüüd on ETV-s võtnud laulusaadete koha üle "Tähtede lava", kuid häid laulusaateid on veel. Maiken kiitis tänavust Eesti Laulu. "Mulle meeldisid noored lauljad väga, Inga Tislar," tõi ta näite.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: