Öed avaldasid debüütalbumilt videosingli "Martin"

Öed
Öed Autor/allikas: Liina Notta

Tuuli Ranna ja Kristel Aaslaiu duo Öed avaldass debüütalbumilt videosingli "Martin".

Möödunud sügisel ilmunud debüütalbumit "ÖED" tunnustati Eesti muusikaauhindadel aasta debüütalbumi nominentide seas. Seni on Ödede repertuaarist tuntust kogunud aasta tagune debüütsingel "Ära käpi mind", suvine "Rulli Rulli Rulli" ja koos Reketiga välja antud "Anna teed". Lugu "Martin" on aga nüüdseks osutunud üheks populaarsemaks albumi looks publiku seas. 

""Martin" - lugu neist inimestest, meestest, kes suudavad kogu aeg kuhugi kaduda. Samas on neis miski, mis pidevalt huvitatud hoiab. Martin just seepärast, et see on üks populaarsemaid nimesid," avas loo tagamaid Kristel Aaslaid.

Tuuli Ranna sõnul on tõenäoline, et see Martin on rolli mänginud iga naise elus. "Arvan, et iga naise elus on olnud see "Martin", kes nagu oleks huvitatud sinust, aga samal ajal mängib sinu ja su tunnetega ning kaob pidevalt pildist nagu tina tuhka. Ei helista, ei vasta sõnumitele, aga ainult siis on olemas, kui tal on seda vaja. Sellise mehe oleme ristinud Martiniks. Sorri, kõik korralikud Martinid, ei midagi isiklikku," lisas ta.

Videosse on kokku kogutud seni antud esinemised koos lavataguste hetkede ja rõõmudega - värvikas tagasivaade Ödede esimesele aastale muusikas.

Öed toimetavad hetkel uue muusika loomisega, mida on lootust kuulda juba enne suve.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: