Maailmas laineid lööv Eesti modell alustas räpparikarjääri

Majorlilkween
Majorlilkween Autor/allikas: Hunter Moreno

Juba 16-aastasena maailma modellindusega vallutama läinud nooruke eestlanna Alexandra Elizabeth Ljadov on nüüd enda jaoks avastanud muusikamaailma ja astub artistina Majorlilkween avalikkuse ette sel nädalal.

Räpilüürikat viljelevat Majorlilkweeni on nii isiksusena kui ka julge tekstikasutuse poolest võimatu märkamata jätta.

Viie aasta jooksul on 21-aastane Alexandra võtnud osa lugematutest moeshowdest ja olnud nii kampaania- kui ka kaanenägu mitmetele kõrgeprofiililistele moebrändidele ja -ajakirjadele nagu näiteks Saint Laurent, Agent Provocateur, Vogue ja Elle. Kui varem on mitmekülgselt andekas neiu oma loomingulist poolt väljendanud visuaalse pildi läbi ja loonud nii enese tarbeks kui ka tellimustööna erinevaid meeleolu-, moe- ja muusikavideoid, siis nüüd tundis ta, et aeg on küps otsesemaks sõnaliseks pöördumiseks.

"Mu tee muusika juurde sai alguse sõpradega naljatades freestyle'imisest. Tänaseks on sellest kujunenud sõltuvus, sest enese emotsioonide ja mõtete teksti panemine on minu jaoks kui teraapia. Olen valmis oma mõtteid maailmaga jagama," lausus ta.

Debüütsingel "Bound" ilmub 28. märtsil, looga koos ilmub ka video, mille lavastaja ja kaasmonteerija Alexandra ise on. 

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: