Kultuurifestivalil Võnge esinevad Fil Bo Riva, Lexsoul Dancemachine ja Arno Tamm

Arno Tamm
Arno Tamm Autor/allikas: Maike Tubin

Eesti ainus rändav kultuurifestival Võnge tegi avalikuks järjekordsed viis artisti, kes seekordsel festivalil üles astuvad. Varasemalt on juba välja kuulutatud Miljardid, Eugénie (Prantsusmaa), Gram-Of-Fun, Kadri Voorand & Andre Maaker ja Duo Ruut.

Fil Bo Riva (Itaalia)

Fil Bo Riva on laulja-laulukirjutaja, kes veel 2017. aasta lõpus rändas mööda Euroopat, soojendades Milky Chance'i, kuid möödunud aastal astus ta üles mitmetel Euroopa festivalidel nagu Great Escape, Eurosonic ja Montreux Jazz Festival. Tema debüütalbum "Beautiful Sadness" ilmus sel aastal.

Lexsoul Dancemachine

Lexsoul Dancemachine'i muusikat mängitakse BBC raadios ja üle Euroopa funk-soul klubiõhtutel. Viieaastase tegevusaja jooksul on nad välja andnud kaks albumit - "Deus Lex Machina" ja "Sunny Day in Lexico" - ning hulga singleid.

Curly Strings

Curly Strings on ansambel, mis ammutab inspiratsiooni muuhulgas Ameerika bluegrass'ist ning osalejate isiklikust pärimusest praeguses Eesti kultuuriruumis. Nende muusika peamisteks alustaladeks on intensiivne ja mänguline musitseerimine, ilusad meloodiad ja siiras esitus.

Chris Noah (Läti)

Chris Noah ehk Krists Indrišonoks on indie-pop'i viljelev muusik, laulja ja laulukirjutaja, kelle loomingus segunevad tantsuline indie-rock ja intelligentne pop.

Arno Tamm

Arno Tamm loob ja esitab muusikat, mis põhineb tema mitmekülgsel kogemusel. Ta on laulnud, mänginud ja kirjutanud muusikat erinevates žanrites ja paljudes erinevates koosseisudes (Estonian Voices, Levski, Paabel). Nüüd on ta jõudnud aga sooloprojektini.

Festival Võnge 2019 toimub 14. ja 15. juunil Tallinnast 90 km kaugusel asuvas Altja rannakülakeses.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: