Inga Lunge kalapüügist: veekogu peal olles ei mõtle ma ühtegi muud mõtet

Foto: Siim Lõvi/ERR

Saates "Hommik Anuga" oli külas näitleja Inga Lunge, kellega tuli juttu hoopis tema salajasest hobist ehk kalastamisest, sest kõige muu kõrval on Lunge Eesti spinninguspordi meister.

Inga Lunge kinnitas saates "Hommik Anuga", et kalapüügi juures tuleb ette nii neid hetk, kui närvid on täielikult pinges, kui ka momente, kui on täielik vaikus ja rahu. "Kui ma olen kalal, siis terve see päev, kui ma olen veekogu peal, siis ma ei mõtle ühtegi muud mõtet," sõnas ta ja rõhutas, et paari tunniga ei jõua merel mitte midagi teha, selleks tuleb võtta ikkagi terve päev. "Vee peal kulgeb aeg hoopis teistmoodi."

Samuti tõi Lunge välja, et kohe pärast "Hommik Anuga" võtteid läheb ta sõpradega kalale, et näha, kas meriforell ka end kätte annab. "Minul on see kala kätte saamata, aga ta on nii ilus," ütles ta ja mainis, et meriforelli jaoks tuleb võtta palju aega. "Teda käiakse ja otsitakse, aga ühel hetkel see kala lihtsalt on."

Saates tutvustas ta ka oma kalapüügivarustust, mille hulgas on nii käsitöölante kui ka spetsiaalne, naistele mõeldud kalastuskott, millesarnaseid Eesti kalastuspoodidest tema sõnul ei ole. "Ma leidsin selle hoopis San Franciscost, kus on mõeldud ka naiste peale."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Hommik Anuga"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: