"Ongi Koik" | Nädala vits

Seekordses satiirisaate "Ongi Koik" rubriigis "Nädala vits" said oma löögi sotsiaalmeedias hoogu koguvad ülekutsed, mille raames tuleb enda profiilipildile lisada tähenduslik südameke.

"Ma olen varem põgusalt rääkinud sellest, kuidas kodanikuaktivism on saavutanud täieliku kõrgtaseme selles, kui kasutu ta on," sõnas Märt Koik ja lisas, et ta mõtles selle all loomulikult seda, et kõige lihtsam viis oma meelsust ja tahet näidata on taandunud sellele, et me vajutame Facebookis nuppu "share".

"Praegu on väga popp oma profiilipildile väike süda panna, sest siis me näitame meelsust," selgitas ta ja tõdes, et need, kelle meelest see süda oli nõme, võtsid ette täiesti enneolematu sammu. "Nad värvisid südame seest ära ja tahtsid, et inimesed paneks selle oma profiilipildile, täielik paroodia."

Koigi arvates on kummaline, kuidas inimeste seisukohad piirduvad sellega, et nad panevad endale Facebookis uue raami. "Mina pole endale siiamaani ühtegi raami pannud, aga kas see tähendab, et minu raamitus on ka äkki mingisugune seisukohavõtt?" küsis ta.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ongi Koik"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: