ETV2 teemaõhtu tähistab Jaan Tätte 55. sünnipäeva

"Hommik Anuga" 29. aprillil, Jaan Tätte Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

ETV2 teemaõhtu on 24. märtsil pühendatud näitlejale, lauljale, kirjanikule ja lavastajale Jaan Tättele, kes tähistab sel päeval oma 55. sünnipäeva.

"Tähelaev: Jaan Tätte"
24. märtsil kell 19:30

Kõik teavad, et Jaan Tätte on justkui sündinud ja kasvanud Vilsandi saarel. Tegelikult on ta Puiatu poiss, velsker-ämmaemandana töötanud isa Jaani poeg ja peaaegu haritud bioloog. Kuigi oma esimese auhinna - pruuni portfelli - sai ta keskkoolikirjandi eest, on tema tee kirjanikuks käinud mööda käänulist rada. Sellel teel on olnud sõbrad, pere ja omad laulud ning oma saar. Seljataha jääb rollide rada Linnateatris, sellest, mis ees, räägib Jaan Tättega Ilmar Raag. Toimetaja Anne-Mari Neider, režissöör Elo Selirand.

"Palju õnne argipäevaks"
24. märtsil kell 20:45

Jaan Tätte komöödia Tallinna Linnateatri esituses. Lavastaja ja muusikaline kujundaja Andrus Vaarik, kunstnik Aime Unt. Osades: Anu Lamp, Piret Kalda, Jaan Tätte ja Peeter Tammearu. Režissöör Helen Valkna.

"Hommik Anuga. Jaan Tätte ja Jaan Tätte Jr"
24. märtsil kell 22:50

Katkend saatest "Hommik Anuga", saatekülalisteks on Jaan Tätte ja Jaan Tätte Jr.

"Täna õhtul. Jaan Tätte"
24. märtsil kell 23:10

Jaan Tätte lauludele on moodsas Eestis raske leida võrdset mõttesügavuselt, selguselt, veenvuselt ja mõjususelt. Vahur Kersna külalisena esitab noor klassik koorekihi oma lugude paremikust.

"Isa Nikodemus"
25. märtsil kell 00:05

Etendus Eduard Bornhöhe jutustuse "Raha narrid" ainetel. Nimiosas Rudolf Allabert, teistes osades Kärt Tomingas, Jaan Tätte, Luule Komissarov jpt. Lavastas Andres Trei.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: