"Ongi Koik" | Peibutuspart: Eesti poliitikas ei ole võimalik olla naine

Foto: Siim Lõvi/ERR

Saates "Ongi Koik" oli taas külas peibutuspark Manuela Platsenta, kes sel korral vestles oma lühikeseks jäänud poliitikukarjäärist Anu Välbaga.

"Endine tipp-poliitik, praegune täpp-poliitik Olga Ivanova pettus poliitikas ja ütles Kroonikale, et sa oled riigikogus vaid selleks, et istuda saalis nagu ullike ja vajutada hääletamisnupukesi," selgitas Märt Koik ja kinnitas, et see on karm saatus, mida ta ei soovi mitte kellelegi. "Olen teinekord vaadanud, kuidas need sada üks ullikest seal nupukesi vajutavad, hirmus vaatepilt, aga samas parem ikka, kui kuskil kraavi kaevata."

Saates oli taas kohal seekordsete riigikogu valimiste tuntuim peibutuspart Manuela Platsena, kes ei ole ullike, kuid omad mured on temalgi. "Ma astun edasi nii, et tegelikult ma astun poliitikast hoopis tagasi," sõnas ta ja rõhutas, et vahel peab saama poliitika palju haiget, et saada aru, milline on sinu õige tee. "Ma sain juba enne valimisi aru, et mind ei mõista mitte keegi."

"Kui sa oled poliitikas edukas naine, siis sind vaadatakse nagu piraajat," ütles ta ja nentis, et Eesti poliitikas ei ole võimalik olla naine. "Kõik kiusavad ja narrivad, isegi president," rõhutas Platsenta, lisades, et tema vereringes ilmselt lihtsalt ei ole poliitikugeeni. "Ma astun tagasi, see on kindel."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ongi Koik"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: