Vikerraadio leviala laienes Sillamäel ja selle lähiümbruses

Raadiopäev 13. veebruaril
Raadiopäev 13. veebruaril Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Uue saatja kasutuselevõtuga laienes Vikerraadio leviala Sillamäel ja selle lähiümbruses. Vikerraadio on Sillamäel nüüd kuulatav sagedusel 92,3 MHz.

Eesti Rahvusringhääling võttis Ida-Virumaal kasutusele uue Vikerraadio saatja ja sageduse, mille tulemusena paranes raadioprogrammi edastamine nii Sillamäe linnas kui ka selle lähiümbruses.

Vikerraadio leviala laienemist antud piirkonnas on raadiokuulajad ammu oodanud, nüüdsest saab Sillamäe linnas ja ümbruses Vikerraadio programmi jälgida sagedusel 92,3 MHz. Uue saatja kasutuselevõtuga on Vikerraadio kuulatav ka Tallinn-Narva maantee Sillamäe lõigul, kus seni esines leviprobleeme.

ERR on Ida-Virumaal astunud suuri samme teistegi programmide leviala parandamisel. Aasta tagasi muutus Sillamäel ja selle ümbruses Raadio 4 leviala, programmi saab kuulata sagedusel 94,2 MHz. Detsembris paranes ka telekanali ETV+ edastamine vabalevis, mis katab nüüd kogu Eesti territooriumi, sh muutus nähtavus paremaks ka Ida-Virumaal, kus seni osades piirkondades ei olnud võimalik telekanalit tavaantenni vahendusel jälgida.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: