Corgi-omanik filmist "Kuninganna corgi": kuninganna jaoks on see olnud armastus kogu eluks

Sellest nädalast jõuab kinodesse animafilm "Kuninganna corgid", mis räägib loo kuninganna Elizabeth II kuulsatest kortest. "Ringvaates" oli külas corgi-omanik Raul Vatsar, kelle koeral Ottol on tänaseks Instagramis 16 000 jälgijat.

Filmis "Kuninganna corgi" saab Raul Vatsari sõnul näha sellist elu nagu kuninganna corgid tõenäoliselt elavad. "Kuniganna Elizabeth II on olnud üle 30 corgi ja võib öelda, et tema jaoks on olnud see armastus kogu eluks," ütles ta ja kinnitas, et allikate väitel tegeleb kuninganna corgidega palju.

"Kuninganna kroonikute järgi on corgidel omaette tuba," selgitas ta ja rõhutas, et neil on seal omad pesad, kus nad elavad. "Räägitakse, et corgidel on oma kokk, arvestades, et corgidel on väga erinev menüü ning kui on 18 koera, kellele tuleb kõigile erinevat toitu teha, siis selle jaoks võib tõesti eraldi inimene olla, keda võib ka kokaks kutsuda."

Vatsar kinnitas, et Eesti corgidest on Otto Instagramis kõige populaarsem. "Maailma kõige populaarsem corgi on üks albiino kellel on üle 240 000 jälgija," sõnas ta ja tõi välja, et nemadki on koos corgiga reisil käinud. "Kui ta oli kuue kuune, siis me käisime autoga Saksamaal ehk siis läbisime kõik riigid, mis sinna vahele jäävad."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: