Algab kevadine Tallinn Fashion Week

TFW 2018
TFW 2018 Autor/allikas: Erlend Štaub

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week toob 21.-23. märtsil lavale nii kodumaa tippdisainerid kui ka siinse moemaastiku uued ja värsked tegijad.

Esmakordselt laiendab Tallinn Fashion Week aga haaret ka Tartusse, alustades 21. märtsil moemaratoni Tallinnas Kultuurikatlas ning kulmineerudes viimasel päeval Tartus hotellis Lydia.

Kuueteistkümnenda Tallinn Fashion Weeki põhiprogramm stardib 21. märtsil Kultuurikatlas, mil moerahva ette jõuab hulk tunnustatud moekunstnikke ühes kodumaise moeskene värskete tulijatega. Lisaks põhiprogrammile pakub kevadine moenädal pealinna moesõpradele kaht lisaüritust, mille raames on võimalik tutvuda nii Iris Janvieri kui ka Kirill Safonovi värskeima loominguga. Tallinn Fashion Weeki kolmas ehk viimane päev lennutab moemaratoni aga hoopis Tartusse ning seab end sisse hotellis Lydia, kus astub lavale kuus kahtlemata tuntud moedisainerit ja brändi.

"Tulles vastu publiku tungivale soovile, läheme sel kevadel üheks päevaks Tartusse, kus toimub meie põhiprogrammi kolmas päev," sõnas Tallinn Fashion Weeki peakorraldaja Anu Kikas. "Sealsete moeetenduste näol ei ole tegemist kordusetendustega, vaid näitamisele tulevad Eesti tippdisainerite täiesti uued kollektsioonid. Loodame seeläbi ka Tartu moepublikut rõõmustada," lisas ta.

Kevadise Tallinn Fashion Weeki põhiprogrammi avalöögiks on 21. märtsil Marilin Sikkal ja Virtuoza by Liisi Tui ning neile järgnevad Tallinn Design House, Eve Hanson, Alexanderling ja Beatrice. Moenädala teisel päeval astuvad lavale Donna Nordica, Perit Muuga, Cärol Ott, Woolish ning Embassy of Fashioni disainerid Ketlin Bachmann ja Riina Põldroos, samuti ka Aldo Järvsoo, kelle kollektsioon tuleb sel korral esitlusele kahes osas, millest esimene jõuab publiku ette Tallinnas ning teine osa Tartus.

23. märtsil ehk kevadise Tallinn Fashion Weeki viimasel päeval põrutab moerong Tartusse, kus astuvad lavale Brand NO.8, Diana Arno, Katrin Aasmaa, Aldo Järvsoo, Triinu Pungits ja Mammu Couture.

Lisaks põhiprogrammile leiavad tänavuse Tallinn Fashion Weeki raames aset ka Iris Janvieri ja Kirill Safonovi erietendused, mis toimuvad vastavalt 20. ja 23. märtsil Tallinnas.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: