ETV2 eetris alustab võistlussaade "Noor meister"

Laupäeval stardib ETV2-s uus võistlussaade "Noor meister", kus mõõtu võtavad Eesti kutsekoolide säravaimad noored. Saatesarja raames selgitatakse välja, kes läheb Eestit esindama rahvusvahelistele kutsemeistrivõistlustele.

Kümneosalises võistlussaates hakkavad võistlema erinevate erialade esindajad. Avasaates astuvad võistlustulle ehitusviimistlejad, kuid edaspidi hakkavad oma oskusi tõestama ka kokad, elektrikud, maastikuehitajad ja teiste alade õppurid. Saadet juhib muusik Laura Prits.

Igas saates ootab noori kutseõppureid ees kaks võistlust – kui üks keskendub pigem ametlikele kutseoskustele, siis mängulises üllatusvoorus võib määravaks saada hoopis pingetaluvus ja avatud mõtlemine. Parimate noorte kutsemeistrite sooritusi hindavad oma valdkonna eksperdid.

Hooaja lõpuks selgub, kas ja kes pääseb Eestit esindama rahvusvahelistel kutsemeistrivõistlusel, kus nõudmised on kõrged ja võistlema pääsevad vaid parimad.

"Noor meister" on ETV2 ekraanil laupäeviti kell 20.15.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: