X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Taukar: Marko Reikopi vastas intervjuutoolil istuda on suhteliselt ebamugav

Parima meessaatejuhi tiitlile nomineeritud Karl-Erik Taukar ütles, et tema arvates võiks selle tiitli võita "Ringvaate" saatejuht Marko Reikop.

"Ega Marko Reikop oleks seda auhinda väärt küll. Mõelge, kui palju oma elust see inimene veedab televisiooni otse-eetris. "Eesti televisioonile elatud elud" võiks olla see telesaade, mis võiks käsitleda seda panust, mis ta on andnud. See ongi vägev. Minu arust seda ei maksa kuidagi devalveerida, et ta teeb seda nii kaua juba. Vinge tegija," kiitis Taukar Raadio 2 hommikuprogrammis.

Samas tunnistas Taukar, et on korduvalt pidanud olema Reikopi intervjueeritava rollis ja see tunne on suhteliselt ebamugav. "Ma arvan, et Reikop ei ole minu suurim fänn. Tavaliselt ma olen leidnud end seal "Ringvaate" tooli peal pigem ebamugavates olukordades. Harvad on olnud ka juhused, kus on olnud väga tore," ütles Taukar.

Taukar arvas, et Reikopi tõrjuv olek ongi tema võti olukordadele otse-eetris. "Konflikt teadupärast müüb ja üleüldiselt see, kui sa sead oma intervjueeritava teatava küsitavuse alla, on põnev vaadata. Mul on küll ebamugav, aga mulle tundub, et televaatajal on põnev," arutles Taukar.

Taukar, kes on juhtinud televisioonis saateid Eesti Laulust kuni "Eesti otsib superstaarini" välja, tõdes, et on viimasel ajal leidnud üha rohkem aega, et ka ise teleri ette sattuda. "Meil on pruudiga mõni õhtu selline, et me vaatame telekat ja oleme jumala rahul sellega," ütles Taukar ja lisas, et vaatab hea meelega ETV saateid. "ETV on ikkagi kihvt kanal, midagi ei ole öelda," kiitis ta.

Veebruari alguses juhtis Taukar koos Piret Krummiga Eesti Laulu finaali ja usub, et see tuli kenasti välja. "Esiteks mulle väga meeldis teha Piret Krummiga koostööd, meil oli väga kihvt klapp minu meelest ja Tomiga samamoodi. Tomi minu meelest esimest aastat juba näitas väga kiiret kohanemisvõimet väikese kolme episoodi sees ja lisas sellele projektile ilusasti oma näo," kiitis Taukar Eesti Laulu.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: