"Ongi Koik": Nädala vits

Valimiste aeg oli üks suur poriga loopimise periood, kus erakonnad süüdistasid kõikides maailma hädades teisi erakondi ja ainus lahendus maailma päästa on hääletada just nende poolt. Aga tuleb välja, et poliittragöödia nimega Eesti Vabariik paneb veel täie rauaga edasi.

Koalitsioonikõnelused on nii tulised, et Eesti inimesi valdab üleüldine hüsteeria. Ruuben Kaalep andis hiljuti ühe intervjuu, kus ta väriseval häälel näitas, et temast on saamas tubli poliitbroiler. Vaatamata sellele, et ta väidetavalt koos Peeter Espakiga purjus oli. Peeter Espak ise ütles selle kõige kohta sotsiaalmeedias resoluutselt fake news. See, et Ruubenit Tartus Zavoodi ei lasta, aga riigikogusse lastakse, on täiesti normaalne. Riigikogu on ammu tõestanud, et seal on oluliselt madalamad standardid.

Ja tegelikult on see tervislik, sest mõelge ise - lähete Zavoodi ja hakkate jooma. Ühel hetkel on teil piir ees, rohkem ei taha juua. Siis vaatate kõrvale, näete - Ruuben Kaalep ja kohe tuleb tahtmine edasi juua. See on eesti rahvale ebatervislik. Saatejuht Märt Koik pakkus siinkohal sotsidele idee mitte tõsta aktsiise, vaid keelata Ruuben Kaalepil sisenemine mistahes lokaali. Eestlased joovad kohe vähem. Välja arvatud siis riigikogulased, sest Ruuben on seal.

See tähendab, et rahva valitud esindajad hakkavad juua täis peaga meie riiki valitsema. Äkki see seletab, miks nad pole siiamaani suutnud korralikult koos tööle hakata. Kõik on täis, tõmbavad punaseid jooni ja ajavad oma õigust taga. Ehk kõiges on süüdi Ruuben Kaalep või oli see nüüd Bert Valter!?

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: