"Ongi Koik": Koiksugu uudiseid

"Ongi Koik" saatejuht Märt Koik kandis ette koiksugu uudised.

Endine munkpankur ja nüüdne rahvavalgustaja Indrek Neivelt muudab Eesti elu nii kiiresti, et temaga on keeruline sammu pidada. Kõigepealt andis ta teada, et tuleks üks korralik pank teha. Ei möödunud palju aega, kui Indrek Neivelt soovitas üks korralik paast teha ja loobuda online-uudistest ja vaadata ainult "Aktuaalset Kaamerat" ja kuulata Vikerraadiot.

Järgmisel nädalal annab Neivelt kindlasti tarvilikku toitumisnõu ning õpetab õigesti pesu pesema ja vanematele meestele nööpidega püksiauku kiiresti sulgema.

Neljapäeval olla Neivelti Tallinnas nähtud kõndimas paljajalu tänavail, kõhu peal suur silt: "Inimesed, parandage meelt, uus pank on tulekul". Kusjuures reedel nähti teda sildiga: "Inimesed, parandage meelt, aga ei, ma ei tee ikka panka".

---

Teisipäeval lõi alkoholi tarvitanud mees ühes korteris vorstilatiga noormeest ning põhjustas talle valu. Mida on meil sellest õppida? Esiteks seda, et Eesti vorstid on liiga kõvad. Teiseks, kui sind vorstiga lüüakse, vasta vorstiga. Ehk vorst vorsti vastu. Kolmandaks, "Ongi Koik" toimetusele teadaolevalt oli üks mees tegelikult Jürgen Ligi Reformierakonnast ja teine mees Henn Põlluaas EKRE-st ning tegu ei olnud niivõrd vorstiga kui põhimõttelise maailmavaatelise erinevusega.

---

Aastaid on Tallinna valijad olnud arvamusel, et linnapea Taavi Aas valdab loomade ja lindude keelt. Kuidagi teisiti ei saa seletada tema populaarsust nii inimeste kui loomariigi seas ja samuti on ta alati märkimisväärselt informeeritud.

Valdur Mikita on teadaolevalt Eesti ainuke inimene, kes oskab kukeseentega rääkida, aga legendi järgi on Taavi Aas ainuke Eesti inimene, kellele kukeseened ka vastavad. 

Selgus, et osa neist legendidest ei vasta siiski tõele. Taavi Aas tunnistas, et kahe sulelise Tallinna elanikuga suhtlemist segas keelebarjäär.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: