Kes pääseb edasi "Tähtede lava" võistlusele?

Tähtede lava / Hirvo Surva, Grete Paia, Mick Pedaja
Tähtede lava / Hirvo Surva, Grete Paia, Mick Pedaja Autor/allikas: Kairit Leibold / ERR

"Tähtede lava" teine otsustav saade selgitab välja need andekad noored solistid, kes hakkavad tele-ekraanil reedeti võistlema võidu nimel.

Avasaates lava vallutanud pisikestest solistidest on edasipääsejad selgunud. Nädal tagasi reedel alustanud laulusaates said edasipääsust teada juba ka osad keskmise vanuserühma (8-10 eluaastat) osalejad. Oma esinemist ootavad aga veel nii mõnedki keskmise vanuserühma lauljad, samuti astuvad sel korral täies hiilguses ette vanimad solistid, kel eluaastaid 11 kuni 13.

Laulusaate žürii tööd juhib läbi kevade Hirvo Surva, kelle kõrval näeb igal reedel uusi külalisi, teiste seas elavad laste etteastetele kaasa näiteks Valter Soosalu, Sissi, Sünne Valtri, Lauri Pihlap, Saara Kadak jpt. "Tähtede lava" teises saates on Hirvo Survale toeks Grete Paia ja Mick Pedaja.

Kui teise saates lõpuks on selgunud need 30 noort artisti, kes edasi pääsevad žürii arvamuse tulemusena, siis oma sõna on ütelda ka kõikidel televaatajatel ja kaasaelajatel, kelle käes on ühe osaleja võimalus pääseda poolfinaali. Hääletus läheb lahti "Tähtede lava" teise saate järel.

"Tähtede lava" on ETV ekraanil reedeti kell 20.00

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: