"Ongi Koik" eksklusiiv: tõemees Nüri Tekk

Tähendab, mul on väga vähe aega, mind aetakse taga. Kes täpselt ajab, ma ei teagi. Ma kahtlustan, et see on Viktor Vassiljev. Ta jäi riigikogust välja ja jahib nüüd vanainimesi, keda "ravida". Viktori eest pole veel ükski vanainimene pääsenud. Viktor alustab, Viktor lõpetab, ütlevad massoonid eluringi kohta. Ja vabamüürlaste embleemil on kujutatud Viktor Vassiljevi vuntse.

Aga, vaadake, see pole praegu oluline. Tuleb teadvustada endale, et kõik see veri, mida meie suusatajatelt võeti, ei läinud mitte dopinguna neile tagasi. Kaugeltki mitte. Kogu see veri pumbati hoopis Vabaerakonda. Nad püüdsid algul toituda Artur Talvikust, kes kandis rahvusvahelist veremärki, see tähendab punast mütsi. Aga Talvik põgenes ja Vabaerakond jäi ilma värske vereta.

Vaadake, Vabaerakond on praegu kadunud nagu vits vette. Samamoodi ei ole võimalik tabada Andrus Veerpalu ega seda teist Veerpalu, seda nooremat. Nad on kuskil laagris praegu kogu Vabaerakonnaga ja plaanitsevad midagi. Mida, seda ma täpselt ei tea, aga, vaadake, vähemalt nii palju õnnestus mul välja uurida, et kui Vabaerakond varjudest väljub, siis ta polegi enam Vabaerakond vaid hoopis Ragnar Kond. Jah, ERR-i Valgamaa korrespondent Ragnar Kond, kellena nad tahavad mitte ainult Eesti, vaid ka Läti oma mõju alla saada.

Ma kuulen samme ... see on Viktor Vassiljev ... ma pean põgenema. Ja kui me enam ei kohtu, siis pidage meeles, et ärge uskuge kedagi ja et tõde on väljas seal ... Gonsiori tänaval. Hiltonist kuuskümmend sammu raadiomaja poole. Tähendab, ma jätsin teile sinna sõnumi. Viktor tuleb, mina kaon!

"Ongi Koik" on eetris laupäeval kell 22.00 ETV2-s.

Toimetaja: Merit Maarits

Allikas: "Ongi Koik"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: