The Nonconceptual Art Club: meie inspiratsiooniks on inimese põhjatu hing

The Nonconceptual Art Club
The Nonconceptual Art Club Autor/allikas: Hanna Mathilda Metshein

The Nonconceptual Art Club on uus koosseis, mille liikmeid ühendab kustumatu janu eksperimentide järele. Kollektiivis musitseerivad Anett Tamm (vokaal), Ilja Gussarov (flööt, taustvokaal), Triin Metshein (klahvpillid, taustvokaal), Monika Erdman (basskitarr) ja Jeremia Kangas (trummid).

Bändiliikmete sõnul tegutseb nende koosseis stiilis, mis džässmuusikute omavahelistes naljatlemistes on eksisteerinud juba kaua - confusion jazz. Kuid kuna selle määratluse põhjal on keeruline täpsemaid ootuseid kujundada, siis järelikult võib oodata kõike.

Kollektiivi inspireerib muusikat looma inimese põhjatu hing. Nad soovivad muusikaga tuua publiku ette inimese emotsionaalse elu, olgu selleks ilu või inetus, põhjendamatu kurjus või ennastsalgav headus, ülevoolav viha või siiras rõõm.

The Nonconceptual Art Clubi arvates on Tudengijazz üritus, kus nii korraldajate, muusikute kui ka publiku silmad säravad innustusest ning seepärast sünnivad seal paljud ilusad ja maagilised hetked.

The Nonconceptual Art Club astub Tudengijazz 2019 festivalil üles kahel korral: 15. märtsil Tallinnas U3 kontsertklubis ja 16. märtsil Pärnus kultuuriklubis Tempel.

Tudengijazz toimub 14.-17. märts Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Sillamäel. Festivalil esineb 15 bändi Eestist, Rootsist, Norrast, Soomest ja Saksamaalt.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: