Yayaya toob head lained ja emotsioonid

Yayaya
Yayaya Autor/allikas: Rene Jakobson

Yayaya on muusikaline kollektiiv, kus mängivad Viljandi kultuuriakadeemias kohtunud muusikud Raili Lilleorg (vokaal), Kelly Vask (vokaal), Kristina Ristmäe (vokal), Jaan-Eerik Aardam (kitarr), Henri Erik Tammai (kitarr, elektriklaver), Maris Pihlap (elektriklaver), Mart Nõmm (basskitarr) ja Johannes Eriste (trummid).

Kuna bändis on kokku saanud palju erinevaid karaktereid, siis on ka Yayaya looming küllaltki värviline ja mitmekülgne. Seepärast ei saa ka kollektiivi muusikat iseloomustada kindla stiiliga, kuna mõjutusi on džässist diskoni ja hiphopist indie-folgini.

Kõik liikmed bändis on üksteisele eeskujuks, kuid väljaspoolt kollektiivi on neid inspireerinud näiteks Mac Demarco ja Snoop Dogg. Muusikaga soovib ansambel edasi anda häid laineid ja emotsioone, et siis koos kuulajaga sillerdada nagu ilus suvine Viljandi järv.

Tudengijazzi festival on koosseisu sõnul hea võimalus esitleda oma muusikat, kuid on samal ajal ka suur samm isiklikus arengus. Kuigi osad bändiliikmed on ka varasemalt TUJA-l üles astunud, on Yayaya jaoks see esimene kogemus festivalil.

Yayaya astub Tudengijazz 2019 festivalil üles 15. märtsil Tallinnas U3 kontsertklubis.

Tudengijazz toimub 14.-17. märts Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Sillamäel. Festivalil esineb 15 bändi Eestist, Rootsist, Norrast, Soomest ja Saksamaalt.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: