ERR.ee video: Muusikud jagasid emotsioone etteütluselt

ERR-i uudistemaja pressiruumi kogunes etteütlust kirjutama väärikas esindus tänavuse juubelilaulupeo võtmefiguuridest. Helilooja Rasmus Puur oli üks esimestest, kes etteütluse teele pani.

"Ma olen võidu peal väljas, aga juba teistkordsel ettelugemisel läks kiiruga ikka üks viga sisse, vähemalt enda teada üks viga," ütles Puur, tõdedes, et sel aastal oli etteütlus jõukohasem kui varasematel kordadel. "Selliseid raskeid vimkasid ei olnud minu jaoks," ütles Puur ERR Menule.

Segakooride liigidirigent Valter Soosalu ütles, et laulupeoteemaline etteütlus oli tore üllatus, sest tõi silme ette pildid suvisest suursündmusest. Valter Soosalu osales e-etteütlusel esimest korda.

Eesti Laulu finalist Stefan Airapetjan sooritas etteütluse nutitelefonis. Muusiku sõnul oli põhjuseks, et ta kutsus ka kõiki oma fänne üles etteütlust kirjutama. "Ma postitasin Instagramis, et kutsuda noori ka, et nad teaksid, et on võimalus ka telefonis teha seda," ütles Stefan.

Armeenia perekonnast pärit Stefan tõdes, et õpib eesti keelt oma tüdruksõbralt. "Kogu aeg, kui me kodus räägime, siis ta parandab mu sõnu," selgitas muusik.

Vikerraadio kutsub kõiki keelesõpru etteütluse kirjutamisest fotodega märku andma – fotod on oodatud aadressile [email protected], sotsiaalmeedias jagades on kasutusel teemaviide #vikerraadioetteütlus.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: