Nädal aega pulbritoidul olnud Sigrid: ma mõistsin, kui väga mulle süüa meeldib

"Ringvaates" oli külas Delfi reporter Sigrid Salutee, kes toitus ajakirjandusliku eksperimendi raames nädal aega vaid pulbrist valmistatud toitudest. Saates kinnitas ta, et ilma mõjuva põhjuseta ta enam pulbritoitu ei sööks.

Sigrid Salutee kinnitas "Ringvaates", et enne seda eksperimenti ei osanud ta sellise eluviisi peale mõeldagi. "Meil toimetuses on üks poiss, kes tutvustas seda ja ütles, et tema jätab näiteks alati hommikusöögi ära ja asendab pulbriga, saamaks tervislikku toitu," sõnas ta ja selgitas, et pärast mõningast uurimist avastas ta, et on isegi inimesi, kes ei tee seda mitte ainult nädala, vaid isegi kuu aega. "Hollandis on üks mees, kes proovis seda ka terve aasta ja temaga ei ole mitte midagi juhtunud."

Üks põhjus, miks peaks pulbritoidule üle minema, on aja kokkuhoid. "Mõtle ise, kui sa hakkad õhtul süüa tegema, sa kulutad sellele umbes tund aega, aga selle pulbri paned sheikerisse, lased vett peale, loksutad ja jood ära ning see kõik on kümne minutiga tehtud," sõnas ta ja tõdes, et midagi maailmamuutvat selle nädalaga ei juhtunud. "Sisuliselt ma jäin ellu, ma ei nautinud ega oodanud söömist kordagi, kuigi muidu mulle meeldib süüa, mulle meeldivad erinevad maitsed."

"Sa sööd selle ära ja su kõht ei ole tühi, aga ta ei ole ka täis, sellist täis kõhu tunnet ei teki," tõdes ta ja kinnitas, et nädala aja jooksul ei juhtu inimesega midagi, aga pikaajaliselt ei ole see kindlasti kasulik. "Ainuke asi, mida mina sealt sain, oli see, et ma mõistsin, kui väga mulle süüa meeldib," kinnitas Salutee, rõhutades, et ta ei soovi propageerida seda kui võimalust kaalust alla võtta. "Ühe toidukorra hinnaks tuli umbes 2-3 eurot."

Marko Reikop proovis samuti üht neist pulbrijookidest ja kinnitas, et see ei maitse hästi. "See on nagu liim, eriti magus ei ole, eriti kakaomaitset ei ole, selline liimimoodi lämu, mis näeb kakao moodi välja, aga millel ei ole konsistentsi."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: