Tele-eetrist välja jäänud klipp: "Ongi Koik" ja Jõhvi volikogu esimehe heitlus iseendaga

Viimase aja Eesti elu tulipunkt on otseloomulikult Jõhvi, kus ka kõige kõrgemast soost poliitikud käivad kooli ja keele pärast piike murdmas. Ent tulisemast tulisemaks läks aga sealses volikogu istungil, kus volikogu esimees suisa endaga pidi munitsipaalpoliitheitlust pidama. "Ongi Koik" tegi otselülituse Jõhvi volikokku.

"Täna pidi toimuma volikogu istung, aga kohale ilmus ainult volikogu esimees Eduard East. Istungi päevakorras oli umbusalduse avaldamine vallavanemale Martin Repinskile ja umbusalduse avaldamine volikogu esimees Eduard Eastile. Umbusaldused ei läinud läbi, sest East hääletas mõlemale vastu," raporteeris "Ongi Koik" Jõhvi volikogust.

Saade tegi lülituse ka Jõhvi kontserdimajja. "Siin peaks kohe hakkama Eesti riikliku sümfooniaorkestri kontsert. Ettekandele peaks tulema Gustav Mahleri kolmas sümfoonia. Kahjuks on lavale ilmunud ainult Jõhvi volikogu esimees Eduard East. Kas East suudab üksinda kogu sümfoonia esitada, on enam kui kahtlane, kuid siiski võimalik."

Samuti tegi "Ongi Koik" tiiru Jõhvi linna peal, kus ainuke inimene, keda nad kohtasid, oli volikogu esimees Eduard East. "Aknad on pimedad ja tänavad tühjad. Millal ja miks kõik inimesed peale Eduard Easti Jõhvist jalga lasid, ei ole veel teada, aga East peab nüüd kõik linna tööd üksinda ära tegema. Lisaks lubas Eduard East, et Jõhvi kandideerib Euroopa pealinnaks ning et Jõhvi kontserdimajas esineb Võidupüha ajal Kanye West."

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: