Kontorivimkad: kuidas reageerida, kui kontoris istuvad võhivõõrad inimesed

Officeday Estonia tegevjuhi Maarit Kiinrose eestvedamisel kuulutatakse välja Eesti parim kontorimeeskond. Võistluse käigus jagatakse meeskondadele erinevaid ülesandeid, nagu näiteks parima vimka tegemine.

Ettevõtted näitasid vimkasid tehes üles enneolematut leidlikkust, vahetades näiteks kõik kontoritöötajad näitlejate vastu. Priit Print Astro Baltics meeskonnast rääkis ETV saates "Ringvaade", et selline vemp mängiti kontori naljamehele. "Ta tegi kontorile kaks tiiru peale ja mõtles, et ühtegi tuttavat nägu pole, mis siin toimub," kirjeldas Print kolleegi imestust.

Kontorite lahingus osaleb 113 kontorit üle Eesti. "Nad saavad osaledes näidata, kui ühtehoidev meeskond nad on, kasutada kõiki oma tugevusi, mida nad ka tavapäeval teevad," selgitas Kiinros võistluse ideed.

Print kinnitas, et võistlusel osalemine ühendab kolleege. "Läbi selle suurendad meeskonna ühtekuuluvustunnet. Ma arvan, et see on igal juhul oluline," selgitas ta, miks Astro Baltics võistlusega ühines.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: