"Tähtede lava" täitis omal moel Tuuli Ranna unistuse

ETV pikaaegsete laste laulusaadete traditsiooni lisandub 8. märtsist "Tähtede lava". Saatejuht Tuuli Rand tõdes, et unistas kogu lapsepõlve, et pääseb ükskord "Laulukarussellile" esinema.

"Terve oma elu tahtsin saada "Laulukarusselli" võistlusele, aga ma kunagi ei saanud. Mina jäin alati teiseks, ma olen see igavene teine. See unistus on hoopis teisel kujul täitunud, see on väga huvitav käik elus," tõdes Rand, et on nüüd "Laulukarusselli" järeltulija ehk "Tähtede lava" saatejuht.

"Tähtede lava" esinejaid hindab kolmeliikmeline žürii, mida juhib dirigent Hirvo Surva. Lapsed esinevad kolmes vanuserühmas, žürii valib igas saates välja vanuserühma parimad.

"Ma mäletan lapsena, et kui keegi hindas mind, tekitas kohe laulmisesse ka suurema värina sisse," ütles Rand, et teab, mida lapsed tunnevad.

Lisaks Rannale juhivad saadet ka laulja Kristel Aaslaid ja näitleja Karl Robert Saaremäe.

"Tema on küll meie vend. Tõesti Robiga oli klikk kohe. Nii soe ja toetav inimene. Nii särav ja positiivne, hästi imeline," ei hoidnud Rand ja Aaslaid kaassaatejuhti kiites end tagasi.

 "Tähtede lava" on eetris alates 8. märtsist reedeti kell 20.00 ETV-s.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: