Moekunstikino näitab eriseansil dokumentaalfilmi Karl Lagerfeldist

MoeKunstiKino teeb 18. märtsil eriseansiga kummarduse moemaailma meistrile Karl Lagerfeldile, kes veebruari keskel lahkus meie seast. Erilinastus, millele teeb sissejuhatuse EKA moeosakonna juhataja Piret Puppart, toimub kinos Sõprus.

Moefilmide festival MoeKunstiKino teeb tema erilisele talendile ja imetlusväärsele karjäärile kummarduse disaineri elust rääkiva dokumentaalfilmi eriseansiga.

"Lagerfeld joonistab oma elu" on 2012. aastal valminud dokumentaalfilm, kus ei saa imetleda suurejoonelisi lavakujundusi, maailmakuulsaid tippmodelle või kangaid täis õmblusateljeesid. On vaid Karl, mõned pliiatsid ja joonistusmapp. Läbi kiirete visandite räägib muidu privaatsust hinnanud moekunstnik oma elust: lapsepõlvest, vanematest, koolist, karjäärist, muusadest, kassist ja ka surmast. Mõnest juhuslikult pillatud lausest saab tegelikult aimu, miks ja kuidas kujunes temast moemaailma suurkuju.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: