Kristel Aaslaid uuest laste muusikasaatest: see on paljude lauljate algus

Muusikasaate "Tähtede lava" üks saatejuhtidest Kristel Aaslaid ütles, et uus saade võtab üle "Laulukarusselli" koha ning pakub igas saates kuhjaga põnevust.

Aaslaid selgitas "Vikerhommikus", et kui "Laulukarussellil" oli võitjaid igas vanusegrupis, siis "Tähtede lava" lõpuks selgub vaid üks parim. Saates on oma sõna ka televaatajatel, kes oma lemmikute poolt hääletada saavad. Peagi on osalejaid ootamas ees laager, kus kogenud lauljad noortele näpunäiteid jagavad.

Lisaks Aaslaiule juhivad saadet ka Ödede bändist tuttav Tuuli Rand ja näitleja Karl Robert Saaremäe. Mõned saated on juba salves ning saatemeeskond on pidanud lohutama ka esimesi väljakukkujaid. "Kuna esimesed väljalangemised on juba olnud, siis need on raskemad hetked. Meil Tuuliga oli pärast Eesti Laulu kohe väga hea võimalus lapsi lohutada, et pole hullu, me ei saanud ka edasi. See ei ole veel kõige lõpp," tõdes Aaslaid.

Aaslaid tõdes, et lastele mõjub väljakukkumine raskelt. "Hästi kurb on seda vaadata küll, et nad võtavad ikka väga hinge. Eks me proovisime öelda, et pole hullu, te olete veel noored, saate uuesti tulla," tõdes Aaslaid.

Aga saatesse jagub ka kuhjaga positiivseid emotsioone ning Aaslaiu sõnul on lapsed lisaks tohutule andekusele ka uskumatult energilised ja armsad. "Suured tõllarattad, mis vaatavad vastu. Nad ei suuda uskuda, et nad on telemajas. See on väga lahe ja teades seda, et see on nii paljude lauljate algus. Need asjad, mida me selle saate jooksul filmime, on need asjad, mida me 15 aasta pärast vaatame. Me teeme mingitele lauljatele kindlasti ajaloo alguse," oli Aaslaid esimese saate eel elevil.

"Tähtede lava" saates võisteldakse erinevates vanusegruppides, kõige nooremad osalejad on viieaastased. "Tähtede lava" on eetris alates 8. märtsist reedeti kell 20.00 ETV-s.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: