R Kelly arreteeriti lastetoetuste maksmata jätmise tõttu

R Kelly
R Kelly Autor/allikas: AP/Scanpix

USA R&B laulja R Kelly vahistati taas, seekord süüdistatuna lastetoetuste maksmata jätmises.

Chicago kohtunik teatas, et mees jääb vahi alla, kuni ta suudab oma endisele naisele Andrea Kellyle maksta 161 000 dollarit lastetoetust, vahendas BBC.

Vahistamine tuli vaid mõni tund pärast seda, kui Kelly andis esimese intervjuu pärast vahi alt vabanemist veebruaris. Teleintervjuus lükkas mees tagasi seksuaalse ahistamise süüdistused.

Kelly vabanes veebruari lõpus Cook County vanglast saja tuhande dollari suuruse kautsjoni vastu. Kui mees süüdi mõistetakse, ootab teda ees kolme kuni seitsme aasta pikkune vangistus iga kuriteo eest.

Kelly oli viimati nõus maksma oma endisele naisele ja nende kolmele lapsele 60 000 dollarit ehk vähem kui poole sellest, mida talt nõutakse. Kohtunik nõuab Kellylt aga täissummat.

Veebruaris arreteeriti Kelly süüdistatuna seksuaalkuritegudes. R. Kellyle esitati süüdistused kümnes seksuaalkuriteo episoodis raskendavatel asjaoludel, millest mõnesse olid segatud ka neli alaealist tüdrukut, keda Kelly aastatel 1998–2010 seksuaalselt kuritarvitas. Lisaks kriminaalsüüdistustele kaebas R. Kelly kohtusse Heather Williamsi nimeline naine, kes väidab, et Kelly kuritarvitas teda seksuaalselt 1998. aastal, kui ta oli 16-aastane.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: