Egert Milder: Gruusias elamisega on tekkinud teatud eluvõlad

Muusik Egert Milder on tagasi kodumaal ja tõdes, et kolm aastat Gruusias tähendab, et tal tuleb nüüd täita võlgu Eesti ees.

"Kolm aastat olin Gruusias, siis tegelikult on teatavad eluvõlad rippunud kogu aeg, to-do list, mida tuleb Eestis teha ja mida ma pole siiamaani suutnud teha. Ma likvideerin neid võlgasid," selgitas Milder Raadio 2 hommikuprogrammis.

Loetud päevade eest avaldas Milder oma värske singli "U" ja pühendubki suuresti loomingule. Milderi uued lood on kirjutatud koos Kaspar Kalluste ja Berliinis elava itaallase Matteo Capreoliga. "Kolmekesi me saame kokku ja teeme mussi. See on fantastiline aeg," tõdes Milder.

Muusik selgitas, et Capreoliga tutvus ta Eestis laulukirjutajate laagris, kuigi ta ei tea siiani, kuidas itaallane sellesse projekti üldse sattus. "Aga see klapp meie vahel oli nii hea. Kuidagi muusikaline arusaam oli hästi sarnane, see oli äratundmisrõõm. Ma olen teda siia lennutanud ja siis me oleme mussi teinud," selgitas Milder.

Gruusiast on Milder enda sõnul loomepuhkusel. "Ma olen natuke üle kahe nädala Eestis olnud, magan hästi pikalt ja üritan seda aega võimalikult palju muusikaga sisustada. Praegu on hoog sees ja ma näen, et pean tegema mussi ja hästi palju," tõdes Milder.

Üks järgmistest asjadest, mis Milder tegemist ootavate asjade listis on, on muusikavideo värskele singlile.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: