Jüri Muttika sai teatris rolli põrandavaibana

Improteater IMPEERIUM kutsus endaga etendusi mängima Kadri Rämmeldi ning tõmbas lavale ka "Ringvaate" reporteri Jüri Muttika, kes sattus teatrilavale esimest korda elus.

"Silme eest on suhteliselt must. Ta on teistmoodi, ühtpidi tundub vastutustundetu minna publiku ette, kes tõesti ostab pileti ja tuleb vaatama, ilma et me teaksime, mis tasemel ja mis me neile ütleme, mis me neile pakume," kommenteeris Rämmeld ETV saates "Ringvaade" oma kogemust.

Rämmeldile meeldib, et improteatris tuleb alati öelda jah. "Impros iga kord sünnib midagi sellist, mida mitte kunagi varem ei ole sündiinud ega kunagi hiljem ei sünni. Seal on ka see võlu, et sa ei saa impros kunagi midagi ette valmistada ja seetõttu ka läbi kukkuda, kuna kõik, mis sa teed, on esmakordselt ja väg ahästi tehtud," selgitas näitleja Erki Aule.

Jüri Muttika kartis, et minestab improlaval ära ning valis endale rolli põrandavaibana. Lõpuks võttis Muttika julguse kokku ja tegi suurepärast erolli mediteerijana.

"Improteater IMPEERIUM laval koos Kadri Rämmeldiga" etendub veel 10. märtsil Tartus, Karlova Teatris ja 15. märtsil Nõmmel, Von Glehni Teatris.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: