Margus Uus bändist C-Jam: ainult möllu ei saa laval teha, alati oodatakse ka midagi hingele

4. märtsil näitab ETV2 filmi "2 tšellot - 2 nägu", mis räägib Eestiski välja müüdud kontserdi andnud rockbändist 2 Cellos. "Ringvaates" olid külas kodumaise ansambli C-Jam liiked, kes rääkisid, miks on sedalaadi tšellomuusika nii populaarne.

Tšellomängija Pärt Tarvas ütles, et selliseid tšellomängijad, kes üritavad mängida ka midagi muu peale klassikalise muusika, on maailmas päris palju. "Tšellovaimustus sai alguse tegelikult Apocalypticast ja nende Metallica-projektist," selgitas ta ja tõdes, et pärast seda on sarnaseid ansambleid riburadapidi hakanud tulema.

Margus Uus lisas, et ainult möllu ei saa ka laval teha, alati oodatakse ka midagi hingele. "Meie saame võib-olla natukene intiimsema kontakti publikuga, kui on paarsada inimest ja näiteks mõis, siis sa mängid ikka otse südamesse," sõnas ta ja kinnitas, et muidugi on ka väga tore, kui saalis on tuhandeid kuulajaid, aga see on lihtsalt erinev kogemus.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: