Raivo Tamm jätkab sarjas "Õnne 13": päris ära ei lõpeta, aga vähendan koormust

Riigikogusse pääsesid sel korral ka mitmed tuntud näitlejad, nende hulgas ka Raivo Tamm (näitlejana tuntud ka kui Raivo E. Tamm) ning Üllar Saaremäe, kes mõlemad lubavad keskenduda täielikult uuele ametile.

Raivo Tamm (Isamaa) kinnitas "Ringvaates", et arutas just "Õnne 13" võtteplatsil, et riigikogu liikmena tahaks ta siiski ka sarjast jätkata. "Päris ära ei lõpetaks, aga vähendaks koormust," ütles ta ja lisas, et peaasi on siiski see, et riigikogu töö selle all ei kannataks.

"Mul on viimasel kümnendil olnud neid muudatusi päris kõvasti, ma olen harjunud sellega, kolm aastat tagasi poju sünd muutis elu totaalselt ja see, et ma andsin nõusoleku olla Ironman triatloni hea eeskuju persoon, muutis samuti elu, neid muudatusi on olnud ja lähen samas vaimus edasi," sõnas ta ja tõi välja, et sügisest keskendub ta ainult tööle Riigikogus. "Korra küll septembri lõpus ja oktoobri alguses käin ära Ironmani maailmameistrivõistlustel."

Nii suurt häältesaaki - 2582 häält - poleks Tamm osanud valimistel loota. "Eelmisest korras on kogemus ees, siis oli 208 häält, aga siis ma ei teinud ka mingit kampaaniat, vaid olin lihtsalt nimekirjas."

Rakvere teatri endine juht Üllar Saaremäe tegi Isamaa ridades igati tubli tulemuse, kogudes 2023 häält. "Mina lähen riigikokku, kui rahvas niimoodi arvas," ütles Saaremäe ERR-ile. Praegu vabakutselisena tegutsev endine Rakvere teatri juht Saaremäe lausus, et pole kordagi lubanud saadikukohast loobuda, kuigi nii on arvatud. "Ma olen öelnud, et asendusliikmena ei soovi ma riigikogus olla," lausus Saaremäe.

Saaremäe ütles, et saadikuna tahab ta Eesti asju suunata paremuse poole ja tal on riigikogus heameel näha ka näitlejast kolleegi Raivo Tamme. Mida ta täpsemalt ette võtab, selgub Saaremäe sõnul juba Toompeal olles. "Minu töö mõte saab olla selles, et mõjutada midagi paremuse suunas. Eks ole näha, kui kohal olen," ütles ta ja lisas, et võib olla ebamugav partner, aga ka väga hea sõber."

Toimetaja: Kaspar Viilup / Indrek Kuus

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: