Jon Mikiver ETV2 uuest saatest: "R2TV" on raadio käepikendus

ETV2 ekraanile jõuab esmaspäeva õhtul esimest korda värske muusikasaade "R2TV".

Saatejuhid Jon Mikiver ja Eisi Mäeots on Raadio 2 kuulajatele tuttavad saadetest "Rokiministeerium" ja "Tallinn Express". "Ma arvan, et me oleme üsna erinevad ja ma loodan, et me tasakaalustame teineteist," avaldas Mäeots lootust Raadio 2 hommikuprogrammis. 

Mäeots on muusikaga tegelenud terve elu, Raadio 2-s juhib ta saadet teist aastat. Jon Mikiver on aga erialalt režissöör. "Mina sattusin sellesse saatesse puhtalt seetõttu, et ma kuulsin, et stardib "R2TV" ja avaldasin soovi, et võiksin kandideerida saatejuhiks. Kui mina kandideerisin ja kui see pärast läbi sai, oli mul küll tunne, et ilmselt keegi teine on see meessoost saatejuht," meenutas Mikiver, et ei tundnud end kindlalt. Juba järgmisel päeval kutsuti Mikiver aga uue saate juhiks. Varem pole Mäeots ja Mikiver koostööd teinud.

Mäeots tunnistas, et juba mõnda aega pole televisioonis olnud muusikasaadet, mis hõlmaks rohkelt teemasid. "Mina ootan sellest saatest põnevust, et seal oleks igast žanrist midagi, igast olust ja igasugustest teemadest," arutles saatejuht, lisades, et pooletunnisesse "R2TV" saatesse mahub palju uut ja põnevat. "Kindlasti meil jääb poolest tunnist väheks, inimesed hakkavad rohkem nõudma. Tuleb väga põnev saade," lubas Mäeots.

Mikiver lisas, et "R2TV" on raadio käepikendus. "Me hakkame väga süvitsi minema kohati erinevatesse muusikavaldkondadesse ja -tegemistesse," ütles Mikiver.

Kui ETV2 ekraanile jõuab R2TV kord kuus, esimesel esmaspäeval, siis veebis hoiab saade iganädalaselt muusikauudistel ja -videotel silma peal ja annab muusikasõpradel võimaluse kaadritaguseid uudistada ning edetabelite koostamisel kaasa lüüa. "R2TV" alustab ETV2 ekraanil täna, 4. märtsil kell 21.00. 

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: