Hard Rock Laagris esineb Metsatöll

Vana-Vigalas toimuv Hard Rock Laager kuulutas välja järgmise esineja, kelleks on kodumaine Metsatöll.

Eesti folk-metali uhkus Metsatöll pole Hard Rock Laagri publiku jaoks tundmatu. Äsja 20. sünnipäeva tähistanud Metsatöll jutustab uue albumiga "Katk kutsariks" Eesti lugu, mis ulatub hämaratesse aegadesse kui teati, et sügisel kütiselt või alepõllult vilja lootmine ei olnud iseenesestmõistetav.

Kirg, millega tänavu 20. sünnipäeva pidav Metsatöll Eesti hõimude lugu jutustab, ei ole aastatega vaibunud. Ansambel usub siiralt, et muusikaga on võimalik maailma sümboolse "katku" eest päästa, et ka tuhande aasta pärast on auväärseid Eesti ätte, kes uhkusega oma maad ning keelt, hiiepaiku ja kombeid pühaks peavad.

Lisaks Metsatöllule on Hard Rock Laager 2019 esinejatest tänaseks välja hõigatud veel üks peaesinejatest, kelleks on Briti ekstreem-metal bänd Carcass, Soome thrash-metal fenomen Lost Society, kodumaine industrial-metal masin Pedigree, eriliselt sünge Keep of Kalessin Norrast ning äsja oma 30. sünnipäeva tähistanud Eesti rokilegend Metro Luminal.

Raskemuusika sõprade suve tippsündmus Hard Rock Laager toimub Vana-Vigala müstiliselt kaunis jõekäärus tuleval suvel juba 18. korda 28.-29. juunil. Kahe päeva jooksul astub kahel laval üles 22 artisti. Lisaks Eesti metalbändide paremikule saab kuulda ja näha ka arvukalt välisartiste.

Aastate jooksul on Vana-Vigalas üles astunud sellised suurnimed nagu Behemoth, Testament, Phil Anselmo, Lacuna Coil, Katatonia ja paljud teised.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: