Morna impeerium laieneb muusikavideote maailma

Erik Morna
Erik Morna Autor/allikas: Ülo Josing/ERR

R2TV TOP10 tutvustab värskeid kodumaiseid muusikavideoid ning nende loojaid podcastide, veebihääletuse ja kord nädalas ETV2 eetris oleva edetabelisaate kaudu.

Juba aastaid on Raadio 2 päevase pleilisti kujundamine Erik Morna kohus ja privileeg. Muusikajuhina on ta küll alati kolleegide arvamustele avatud, ent lõpliku otsuse selle kohta, mis artisti milline lugu kui tihti kõlab ja kui pikaks ajaks eetrisse jääb, teeb ta ikkagi ise. Peagi saab Erik hakata oma kuraatorikätt harjutama ka muusikavideote peal – just tema määrab, mis järjekorras uued kodumaised muusikavideod R2TV Top 10 hääletuskeskkonda ilmuvad.

Morna silm on kunagisest reklaami alal töötamisest ja FHMi peatoimetajana tegutsemisest hea visuaali suhtes valvel. Mis nõu Erik bändile ja videokunstnikule mõjusa ja R2TV Top 10 kontekstis eduka muusikavideo tegemiseks annab? "Tehke. Aga põhiline on, et saatke."

R2TV Top 10 saab olema iganädalane ETV2 ekraanil ettemängitav edetabel, mis kujuneb r2tv.ee veebis toimunud rahvahääletuse tulemuste põhjal. Praegu toimub sealsamas videokorje ning oma loomingut on juba võimalik üles laadida.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: